Nové diagnostické přístroje,servisní pozáruční prohlídky a kompletní údržba dodávkových automobilů,novinky ohledně zabezpečení

20.01.2013 20:49

V tomto roce se snažíme upgradovat diagnostické přístroje, aby jsme se mohli zaměřit i na novější vozy, zejména BMW a MB. Nadále jednáme s dalšími místními firmami,aby svůj vozový park svěřili do naší péče. PROTO OPĚT ZDŮRAZŇUJEME: PROVÁDÍME BĚŽNÉ I SLOŽITÉ MECHANICKÉ OPRAVY,ÚDRŽBU,ATD. NA DODÁVKÁCH,OSOBNÍCH AUTOMOBILECH ZA VÝHODNÉ CENY OPROTI AUTORIZOVANÝM SERVISŮM!!! Samozřejmě se nadále zabýváme opravami elektroniky a odbornou diagnostikou. Jako novinku bychom uvedli opravy ABS/ESP řídících jednotek Bosch zejména v koncernových automobilech (nefunkční komunikace). Dále bychom chtěli nabídnout montáže "jednoduchých" zabezpečovacích zařízení vyznačující se perfektní spolehlivostí v cenách od 1.500,- b.dph. Neváhejte,kontaktujte nás-775695200, pokud nechcete,aby Vaše vozidlo objíždělo X servisů.

 

Reálný příklad: Zákaznikovi na vozidle svítí isnp, nebo výměna oleje, má problém s centrálním zamykáním a automobil mu občas spadne do nouzového režimu. Aby zákazník "ušetřil", přijede k opraváři, ten mu vymění olej(který navíc nesplňuje normu určenou), "napíchne" auto starým diagnostickým interfacem, jednotka hlásí závadu plnícího tlaku vzduchu. Opravář vymění bez jakékoliv paralelní diagnostiky MAP senzor nebo EPV ventil, závada neodstraněna. Dále se zaměří na opravu centrálního zamykání, opraveny pouze neodborně vodiče ve dveřích,závada stále neodstraněna. U novějších koncernů nelze smazat insp či oil starým diagnostickým zařízením, proto auto doveze k nám. My provedem opravu centrálního zamykaní (oprava zamykací jednotky), smažeme servis, provedeme důkladnou diagnostiku, odstraníme problém, který se ukrýval např. v podtlakové dóze turbodmychadla. Opravář si auto převezme, samozřejmě si naší práci "důsledně" přefakturuje, napočítá veškerý čas s transportem,neodbornou opravou  a započítá do výsledné ceny i díly, které byl vyměněny ZBYTEČNĚ. Předá auto zákazníkovi, který na něj netrpělivě čeká 14dní, někdy i déle z mnohonásobně vyší koncovou cenou opravy.

U nás provedeme jak výměnu oleje,filtrů, destiček,kotoučů,výfuků,autoskel,hk kloubů,tlumičů,ložisek atd., tak zajištujem opravu turbodmychadel, motorů, čerpadel, trysek,elektroinstalace a elektroniky. Smazání intervalů a inspekce je u nás samozřejmostí a to vše pod jednou střechou. Děláme vše, co je v našich silách,aby zákazník měl auto opravené kompletně co nejdříve.

 

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode